Niezwykłość sex telefonu

1Ja już rozmowy z sex telefonem online tygodnie siedzę i że został błagając zadzwonić od jednej nocy. Nigdy bym tyle rozmawiali o seksie przed nim i tu został pozwalając mu zadzwonić do mnie słuchać siebie nawzajem masturbować. Jezu ja nie myślę, że mógłbym przejść z nim, ale chciałem, źle.

Wzięłam głęboki oddech i starał się uspokoić. To był głupi, żeby sobie odmówić tego, co chciałem z powodu tchórzostwa przypomniałem sobie. Moja ręka przycisnął do mojego brzucha, jak gdyby nadal może motyle tam. Pierścień telefonu zaskoczył mnie tak moja ręka pierwszy skok dala następnie poleciał z powrotem wcisnąć mocniej. Ja nerwowo znów wybuchnął śmiechem.

Kolejny pierścień byłam spokojniejsza i powoli podniosłem akumulatorowej i wpatrywał się w niego, ponieważ zadzwonił ponownie. Stałem celniej i naciśnij przycisk połączenia.

Hello, powiedziałem nieco głośno i skrzywił się na własnej niezręczności.

Hej. Michelle? Jego głos był głęboki i husky miękką południowym akcentem, który był łagodny zamiast twang nosowej Tennessee byłem przyzwyczajony.

Hej, powiedziałem ciszej prawie sennie przed wszystkimi, ale przyciąganie się, tak, hm to ja. Przełknęłam śmiech bardziej nerwowy i przygryzł wargę tak zapobiec dalszemu słowo wymiociny.

To wspaniałe, by w końcu usłyszeć swój głos. Jestem naprawdę zadowolony, daj mi zadzwonić.

Miło jest słyszeć twój też. Kocham swój akcent. Czułam ciepło topnienia w moim żołądku miękkiego i powolnym pod trzepotanie motyli.

Kopalnia? Zaśmiał się i poczułem szarpnięcie w klatce piersiowej u chrapliwym śmiechem. Twoja jest lepsza. Bardzo sexy.

Och, dziękuję. Cieszę się, że ci się to podoba, bo nie. Brzmię jak sex telefon 24h i się cieszę. Ucieszyłem się z setek mil między nami jak czułem moje policzki równo szkarłat. Pieprzony virgin twarzy I wrzało. Nienawidziłem jak łatwo I zarumienił. I nie była dziewicą, ale moja twarz nigdy nie wydawało się zarejestrować poziom doświadczenia w obliczu komplement.

I like it. I nawet jak jak mówisz hillbilly. Więc … Urwał sugestywnie. Chciałbym usłyszeć, że seksowny akcent mi powiedzieć o byłeś sex telefon teraz i co masz na sobie.

Ok dobrze stoję w moim salonie. Ja tylko na sobie dżinsy i koszulę w dół przycisk Rozmawiałem z szybko stara się utrzymać moje duszności do siebie.

Wystarczy, że co? Więc jakie meble masz? Czy masz pokój dzienny duży czy mały? Jego głos był powolny i równomierny.